To już trzeci laur dla działań promujących tą inwestycję. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego doceniło działania promocyjne, które prowadzi kolej w ramach modernizacji dworca Wrocław Główny.
Strona wroclawnowyglowny.pl zajęła pierwsze miejsce w kategorii Internet, strony internetowe, media społecznościowe na prawie trzydzieści zgłoszonych do konkursu projektów. - Cieszę się, że możemy dziś wyróżnić tych, którzy nie tylko sprawnie realizują projekty w Programie Infrastruktura i Środowisko, ale też efektywnie je promują - podkreślił Adam Zdziebło, wiceminister rozwoju regionalnego.
Wiceminister dodał również, że bez odpowiedniej promocji, wiedza o efektach inwestycji finansowanych
z Funduszy Europejskich byłaby znikoma. W konkursie oceniający brali przede wszystkim pod uwagę pomysłowość zastosowanych form promocji, dobór mediów oraz ekspozycję Programu Infrastruktura
 i Środowisko.

To trzeci laur dla kolei za promocję inwestycji na dworcu Wrocław Główny. Wcześniej strona wroclawnowyglowny.pl zdobyła nagrodę w konkursie „Transport w sieci” organizowanym przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych.

Sukcesem może się pochwalić również dworcowy blog autorstwa czołowego pisarza polskiej fantastyki Andrzeja Ziemiańskiego „Historia Pewnej Znajomości”, który tym razem został zauważony przez organizatorów konkursu na Najlepszy Polski Blog Firmowy 2010.

    


Przyjaciele Dworca