Zaczyna się od przypadkowego spotkania na jednej ławce w dworcowej poczekalni lub od z pozoru niezobowiązującej rozmowy w kolejowym przedziale… Kończy się długą i szczęśliwą podróżą przez całe życie. Wszyscy znamy historie par, których miłość przebyła taką drogę.

Z okazji święta zakochanych PKP S.A. i PKP Intercity wraz z portalem randkowym sympatia.pl 
przypominają, że kolej potrafi być romantyczna!

Plakat

W Walentynki pięć polskich dworców stanie się miejscem prawdziwie gorących uczuć. Wszyscy zakochani będą mogli między 10:00 a 18:00 sfotografować się na tle romantycznych, przestrzennych malowideł, które pojawią się na halach głównych dworców Warszawa Centralna, Poznań Główny, Gdynia Główna, Wrocław Główny oraz Katowice.

Dodatkowo, na Dworcu Centralnym w Warszawie, w Café Poczekalnia, powstanie najbardziej romantyczna sala kinowa w stolicy. W całodziennym repertuarze znajdą się niezapomniane szlagiery kina dla zakochanych.

To wszystko 14 lutego. A już od dziś miłość panować będzie w przestrzeni wirtualnej, na fanpage’ach PKP S.A. i PKP Intercity. Rozpoczynamy tam zabawę fotograficzną Foto Love sTORY.
W konkursie mogą wziąć udział pary, które uwiecznią się w pozach stylizowanych na kadry ze słynnych filmów o miłości. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem walentynki@pkp.pl do 11 lutego (szczegóły w regulaminie). Najciekawsze fotografie zostaną nagrodzone voucherami na przejazdy pociągami PKP Intercity. Przyznane zostaną także 3 nagrody specjalne: kolacje dla dwojga w nietypowych, ale bardzo romantycznych przestrzeniach na dworcach Wrocław Główny, Warszawa Centralna i Gdynia Główna.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

    


Przyjaciele Dworca