parking przy lotnisku poznań

Co zrobić z samochodem przed wylotem?

Parking przy lotnisku Poznań to doskonałe rozwiązanie dla osób podróżujących jeśli parking Ławica cennik interesuje cię na tyle że chcesz zapoznać się z ich ofertą doskonale się składa. Parking przy lotnisku Poznań to świetne miejsce aby pozostawić swój samochód na czas naszej nieobecności w Poznaniu lub kraju. Cennik kształtuje się następująco i stawki jakie zostały zaproponowane nie należą do wygórowane.

Jeśli zamierzamy pozostawić nasz samochód do 3 dni to za parkowanie go wyniesie nas 39 zł w cenie tej znajduje się również koszt ubezpieczenia zarówno samochodu jaki obiektu. W przypadku nieco dłuższej nieobecności nieprzekraczającej tygodnia możemy liczyć na parkowanie za 65 zł z kolei w przypadku gdy zamierzamy wybrać się na półtora tygodnia czyli od 8 do 11 dni zaparkujemy nasz samochód na parkingu zielonym za tylko 89 zł. Jeśli nasz pobyt przedłuża się od 12 do nawet dwóch tygodni parkowanie nie wyniesie nas więcej niż 129 zł. Jest to koszt całkowity i podobnie jak w przypadku wcześniejszych rozwiązań wliczona zostaje w niego również stawka ubezpieczenia jeśli szykujemy się na nieco większy wyjazd i nie wiemy gdzie pozostawić na samochód na czas nieobecności trwającej od 15 do nawet 30 dni możemy liczyć na zaparkowanie go na parkingu zielonym za 149 zł.

Dodatkowo aspektem który przemawia za skorzystanie z możliwości gwarantowanych przez parking zielony pozostaje bezpłatny transfer na lotnisko po przyjeździe na parking prosimy o zatrzymanie się portierni gdzie otrzymują państwo potwierdzenie pozostawienia pojazdu wraz z numerem telefonu. Po przyjęciu opłaty za usługę pakujemy bagaże do bezpiecznego i komfortowego busa a także wskażemy miejsce parkingowe. Następnie kierowca zawiezie państwo na lotnisko a cały cały transfer nie potrwa więcej niż 5 minut oprócz transportu z parkingu na lotnisko Oferujemy również odbiór z lotniska i przetransportowanie zarówno państwa, jak i  państwa bagaży wprost pod lokalizacja samochodu na naszym parkingu. Po powrocie i odbiorze bagaży należy zadzwonić pod numer znajdujący się na bilecie parkingowym który otrzymali państwo w trakcie parkowania.

Za obsługę parkingową można płacić zarówno kartą płatniczą jak i gotówką wszystko po to aby zapewnić klientom pełen komfort korzystania z usług. Parking zielony jest w pełni strzeżonym i całodobowym parkingiem możemy liczyć na parking przy lotnisku Poznań posiada około 800 miejsc parkingowych na terenie usytuowanych bardzo blisko portu lotniczego parking Ławica cennik prasuje się na tyle wygodnie że nie obciąża on budżetu i nie jest odczuwalny dla naszej kieszeni. Parking przy lotnisku Poznań znajduje się km od portu lotniczego w dodatku oferuje klientom ekspresowy i bezpłatny transfer na lotnisko pod samo wejście terminala klimatyzowanym i i bezpiecznym i busami. W przypadku zainteresowania zachęcamy do kontaktu bezpośredniego.