usługi spedycyjne

Jak wybrać dobrego przewoźnika międzynarodowego?

Osoby organizujące usługi spedycyjne dla produktów z różnych sektorów gospodarki czy przemysłu wiedzą, że wybór odpowiedniego przewoźnika nie jest prosty. By podjąć właściwą decyzje należy dobrze zapoznać się z ofertą każdego z nich. Firmy spedycyjne charakteryzują rożne czynniki, od których zależy podjęcie decyzji o przewozie danych produktów.

Virgamet zajmuje się spedycją od wielu lat. Z powodzeniem przewożą wyroby hutnicze, jak i inne produkty z terenu całej Europy. Oferta obejmuje transport z wielu krajów Unii Europejskiej tj. Niemcy, Hiszpania, Włochy, Belgia, Litwa, Łotwa i innych. W przypadku, kiedy mamy do przewozu nietypowy ładunek firma bez problemu się nim zajmie.

Usługi

Każdą dobrą firmę spedycyjną powinna charakteryzować rzetelność,dobry kontakt z klientem, kierowcą i co najważniejsze terminowość dostarczania towarów. Położenie firmy w centrum województwa Wielkopolskiego pozwala na szybsze wyprawienie naszych towarów poza granice kraju lub bezproblemowy dojazd do innych województw. Dzięki umiejscowieniu firmowej bazy blisko centrum Polski znacznie zmniejsza się koszty samego transportu, co jest ogromną korzyścią dla każdego klienta. Doskonały kontakt pomiędzy klientem, a samym kierowcą pozwala na najlepszą kontrolę i pewność, że ładunek zostanie bezpiecznie dostarczony na czas.

Jaką firmę transportowa wybrać?

Firma spedycyjna bez najmniejszego problemu przewozi przesyłki umieszczone na paletach, specjalnych podkładach czy skrzyniach. Kiedy jednak posiadamy ładunek o niestandardowych wymiarach, wadze czy trudny do osadzenia na podstawie należy skontaktować się z osobą odpowiedzialną, w celu ustalenia możliwości transportu. Szeroka flota samochodów pozwala na zestawienie różnych metod załadunku.

Dopasowanie samochodu do przewożonych produktów jest bardzo istotne. Do wyboru w ofercie znajdują się między innymi chłodnie, busy, samochody ciężarowe czy nawet ciągniki siodłowe z naczepami. Dzięki temu możliwe jest przewożenie nie tylko produktów osadzonych na palecie, ale również tych ponadgabarytowych, czy wymagających znacznie obniżonej temperatury.

Virgamet oferuje nie tylko transport całopojazdowy (https://virgamet.pl/transport-miedzynarodowy-bus-ciezarowy-drobnicowy-calopojazdowy-spedycja), który jest doskonały dla dużych firm. Z powodzeniem możemy skorzystać z tzw. przewozu drobnicowego, który nie wymaga całego samochodu tylko jego nieznacznej części. Możliwość przesyłki ekspresowej jest doskonała do szybkiego przewozu już od kilku kilogramów ładunku do nawet 24 ton.

Wybór profesjonalnych usług spedycyjnych

Nie da się ukryć, że wybór przewoźnika nie należy do prostych. W szczególności problem narasta gdy klient posiada niestandardowe bądź zmieniające się rozmiary ładunków. Właśnie dlatego, należy korzystać z usług profesjonalnych firm spedycyjnych, które w swojej ofercie posiadają nie tylko tiry z naczepami, ale również inne samochody, które mogą znacznie obniżyć koszty. Dopasowanie rozmiaru przewożonego ładunku do środka transportowego jest jednym z najważniejszych czynników. Ukierunkowanie firmy Virgamet na przewóz wyrobów hutniczych umożliwia również załadowanie wielu niestandardowych przesyłek, z którymi wiele firm spedycyjnych nie może sobie poradzić z powodu braku środków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *